بنر
 •  استراتژی تخفیف ایرانیان بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است.
  تیم تخفیف ایرانیان در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به عنوان سیاست‌های کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:
 • 1
  هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد تخفیف  است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت تخفیف های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار تخفیف قابل شناسایی باشد. همچنین تخفیف ایرانیان در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است تخفیف ایراینان از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.
 •  2
  تخفیف ایرانیان بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.
 •  3
  به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در تخفیف ایرانیان آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای تخفیف ایرانیان بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و کوپن های تخفیف  روزانه و سایر ایمیل‌های تخفیف ایرانیان برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از تخفیف های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، تخفیف ایرانیان برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.
 •  4
  کاربران و اعضای سایت در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌ هایی را که از سوی سایت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف تخفیف ایرانیان به آنان ارسال نمی‌شود.
 • جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران در تخفیف ایرانیان، با ما تماس حاصل نمایید:  info[at]iraniantakhfif.ir